Giuliano Milli Takım’a çağırılmadı ama…

0
372
views

Brezilya Milli Takımı’nın 2018 Dünya Kupası öncesinde Rusya ve Almanya ile oynayacakları hazırlık maçının kadrosu açıklandı.

Brezilya Milli Takım Teknik Direktörü Tite, düzenlediği basın toplantısında kadroyu açıkladı. Brezila Milli Takımı’nın kadrosunda Beşiktaş forması giyen Anderson Talisca kendisine yer bulurken, Fenerbahçemizde oynayan Giuliano kadroda yer almadı.

Anderson Talisca, böylece kariyerinde ikinci kez Brezilya A Milli Takımı’nda forma giyme şansı yakaladı. 2014 yılında Talisca, Türkiye ve Avusturya maçlarının kadrosuna seçilmiş ancak forma şansı bulamamıştı.

“GIULANO’NUN DIŞARIDA KALDIĞI ANLAMINA GELMEZ”

Brezilya Milli Takımı Teknik Direktörü Tite, Talisca tercihi hakkında konuştu. Talisca’nın gelişimini gözlemlediklerini ifade eden Tite, “Talisca beş ve dörderli kurulu savunmalara karşı oldukça yeteneklli. Orta mesafeli şutlar konusunda da oldukça verimli bir futbolcu. Willian Jose de Real Sociedad’da iki sezondur harika bir gelişim içerisinde ancak bu yeni tercihlerimiz Alex Sandro, Giuliano ve diğer futbolcuların da dışarıda kaldığı anlamına gelmez, her oyuncumuzun hala takımda olmak için şansı var” dedi.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde