“Maç 13 dakika uzamalıydı!”

0
330
views

Fenerbahçemizin Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Galatasaray maçının 13 dakika uzaması gerektiğini ancak hakemin 5 dakika uzatma verdiğini dile getirdi.

Galatasaray maçında 5 dakikalık uzatma gösterilmesine tepki gösteren Kocaman, “Malatya’da 7 dakika uzatma oldu, Beşiktaş maçında 10 dakika uzatma verildi, bu maçta 5 dakika uzatma verildi. Bu maçın 12-13 dakika uzaması lazımdı. 6 oyuncu değişti, bizim gözlememiz 12-13 dakikalık uzatma olması yönündeydi ama hakem bunu yapmadı. Fenerbahçe bu maçta gerçek Fenerbahçe gücünün yansımasının %60’ını gördük. Ben bu taraftarın gücünü biliyorum. Maçları yönetenler ve atamaları yapanlar da istedikleri gibi yapabiliyorlar” dedi.

“Bülent Yıldırım’ın atanmasının ardından ne düşündünüz?” sorusuna yanıt veren Aykut Kocaman “Bülent Yıldırım’ı duyduğumuz zaman idare etmeye geldiğini düşündüm. Ben hakemler için bireysel yorum yapmıyorum. Ben hakemleri bu duruma sürükleyenlerden bahsediyorum. Bir çarpıtma var, konuşulanlardan cımbızla seçilerek bazı şeyler yapılıyor. Meslek ahlakından uzak şeyler olabiliyor, her meslek grubunda bu var. Hakemler için de aynı şeyler var, bütün hakemler kötü demiyorum ama hepsi de iyi demiyorum. Hakemleri bazı kulüplerin lehine ve aleyhine kararlar olmasına iten güçlerden bahsediyorum.” diye konuştu.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde