Kocaman ile Volkan arasındaki o konuşma

0
249
views

Kadıköy’de 4 Mart’ta oynanan Spor Toto Süper Lig maçında Fenerbahçe’miz, Teleset Mobilya Akhisar’a 3-2 kaybettiğinde Ülker Stadyumu’ndaki bir locada da ilginç bir tartışma yaşanıyordu. Fenerbahçe yöneticisi Önder Fırat, Beşiktaş derbisinden sonra bir yenilgi daha alınınca sahadaki sarı lacivertli oyunculara sert tepkiler gösterdi.

Aynı locada bulunan kaptan Volkan Demirel ise Önder Fırat’a “Bu oyuncular bu tepkileri hak etmiyor” diyerek, karşı çıktı. YöneticiFırat ile kaleci Volkan Demirel arasında locada yaşanan bu olay, başkan Aziz Yıldırım’a kadar yansıdı. Başkan Ylıdırım, yaşanan bu tartışma nedeniyle Volkan Demirel ile bir görüşme yaptı. Ancak tecrübeli eldiven, ortaya koyduğu tavırdan taviz vermedi.

Beşiktaş ile 1 Mart’ta Dolmabahçe’de oynanan Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçında Volkan Demirel, teknik direktörümüz Aykut Kocaman’ın sahaya kadar girip uyardığı halde gerilimden uzak durmamış ve sarı kart görmüştü. Volkan Demirel, daha sonra hakemle de diyaloğa girince ikinci sıra kartı görüp mücadelenin 76. dakikasında oyundan atılmıştı

2-2 biten derbinin sonunda Kocaman, medya önünde Volkan Demirel’i açık bir şekilde eleştirmişti. Derbi sonrası medyaya yansıyan haberlerde ayrıca Volkan Demirel ile sezon sonu yolların ayrılacağı dahi yazılmıştı. Diğer yandan Volkan Demirel’e kızan Aykut Kocaman, onu cezası tamamlandıktan sonra da oynatmayı düşünmüyor ve kaleyi Kameni’ye teslim etmeyi planlıyordu.

Ancak Kocaman, Volkan Demirel’in Akhisar maçında takıma sahip çıkması nedeniyle tavrını değiştirdi. Kocaman, Volkan ile yaptığı özel görüşmede, “Yenilgiye ve oynamamana rağmen takıma sahip çıkman ve koruman gerçekten çok önemli. Seni oynatmayı düşünmüyordum. Ancak sezon sonuna kadar Fenerbahçe kalesi artık senin” diyerek, adeta garanti verdi.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde