Seçim öncesi transfer kararı!

0
382
views
Sezonu 2. tamamlan sarı-lacivertlilerde herkes tatile gitti. Ancak akıllarda bir sürü soru işaretleriyle. Hiçbir futbolcu geleceğiyle ilgili bir fikre sahip değil. Sözleşmesi sona eren Volkan Demirel’e henüz kimse, “Gel sözleşmeni uzatalım” demedi. Ya da kiralık olarak forma giyen Neto ve Janssen’e “Sizden memnunuz, bir yıl daha devam edelim” teklifinde bulunulmadı.

Oyuncuların yanı sıra Aykut Kocaman’ın durumu da belirsizliğini koruyor. Kalıp kalmayacağına göreve gelecek başkanın karar vermesini isteyen Kocaman, istifa mektubu cebinde geziyor. Bu bilinmezliklerin bu kadar çok olmasının tek sebebi seçim. Rakibi Ali Koç’a koltuğu kaptırmamak adına var gücüyle çalışan Aziz Yıldırım kapısını çalanlara, “Seçimden sonra görüşelim” diyor. 

EN FAZLA 3 TAKVİYE

Sandıktan çıkacak sonuca göre hareket etmek isteyen başkan, bir taraftan da gelecek sezon planlamasına start verdi. Geçmiş yılların aksine transfer işini bu kez erkenden çözmek niyetinde. Bu bağlamda resmi olmasa da girişimlere başladı. 3 transfer yapıp, işi noktalamak isteyen sarı-lacivertlilerin 1 numarası kur farkında olan 15 milyon Euro’luk artı parayı bunun için kullanacak.

Futbolcu satması durumunda bonservisten gelecek ücreti de transfere harcayabilecek olan başkan, bazı oyuncuları şimdiden takip etmeye başladı. Teknik heyetten bağımsız temaslarını sürdüren Yıldırım, şu an için sadece menajerlerden teklif alıyor.Cubuklu mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde