Janssen transferinde dişli rakipler

0
169
views

Hollandalı yıldız Vincent Janssen yaşadığı sakatlık nedeniyle 19 resmi maça çıkabildi, 5 gol atıp 4 asist yaptı. Janssen, az sayıda karşılaşmada boy göstermesine rağmen birçok takımı peşine taktı.

Aziz Yıldırım’ın seçilmesi halinde Fenerbahçe’nin yeniden kiralık teklifi yapması bekleniyor. Ancak Alman ekibi Leverkusen, İspanya’dan Sevilla ve eski takımı Alkmaar’ın da 23 yaşındaki forvetle yakından ilgileniyor.

Tottenham’ın Janssen’le ilgili vereceği karar şimdiden merakla bekleniyor.

ALİ KOÇ’UN JANSSEN SÖZLERİ
“VINCENT JANSSEN İÇİN 5 MİLYON EURO VERDİK”

Giuliano ve Vincent Janssen’in transfer maliyetleri ve Finansal Fair-Play hakkında bilgi veren Ali Koç, “Finansal Fair-Play konusunda nasıl bir esnekliğimiz veya kısıtlamamız var bilmiyorum. Geçen sene Avrupa’dan elendikten sonra Giuliano ve Janssen geldiği için onlar Finansal Fair-Play’e girmiyor. Onların da girmesiyle nasıl olacak bilmiyorum. Vincent Janssen için hatırı sayılır para verdik, 10 ay kiralamak için 5 milyon euro ödedik.” açıklamasını yaptı.

JANSSEN TEPKİLERİ ÜZERİNE ALİ KOÇ DEDİ Kİ…

Ali Koç, Vincent Janssen’in maliyetini açıklamasının ardından salonda tepkilerin ve uğultuların yükselmesi üzerine “Bu kadar dikkatinizi dağıtacağını bilseydim, söylemezdim. Bu kiralama bedeli, oyuncuya verilen para değil. İyi bir oyuncu, bu tip oyuncuları bizim bulmamız, keşfetmemiz lazım.” ifadelerini kullandı.

Cubuklu mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde