“Saygı duyacaksınız!”

0
228
views

Güntekin Onay, Ali Koç’un Fenerbahçe’nin yeni başkanı seçilmesini ve seçim sürecini değerlendirdi, Mustada Denizli de kısa bir yorum yaptı.

“HERKES MEMNUN”

“Ali Koç’un ilk ve son TV programında birlikteydik. Son derece beyefendi, centilmen, sportmenliğin ne olduğunu bilen bir insan. O yüzden Fenerbahçe camiasına hayırlı olsun diyelim. Herkes memnuniyetle karşıladı.”

“BARIŞ ORTAMI TESİS EDİLECEK”

“Spor açısından da ihtiyacımız olan saygı, huzur, barış ortamının tesis edileceğini düşünüyorum. Galatasaray başkanı Cengiz, Beşiktaş Başkanı Orman, Trabzonspor’da Ağaoğlu, burada Ali Koç dönemi başladı. Sportmenlik, centilmenliğin ne olduğunu bilen insanlar bunlar.”

“F.BAHÇE’YE ÇOK ŞEYLER VEREBİLİR”

“Ali beyin bu anlamda katkısı olacağını düşünüyorum. Ali Koç’un çok önemli vizyonu var. Organizasyon açısından da Fenerbahçe’ye çok şeyler verebileceğini düşünüyorum. Genç, dinamik, enerjik…”

“HEYECANLA BEKLENİYOR”

“Fenerbahçe’ye yakışan bir kongre oldu, genel kurul oldu. Hayırlı olsun diyelim. Heyecanla bekliyor herkes bundan sonraki icraatleri ne olacak diye. Fenerbahöçe’nin ihtiyacı olan ofansif, tutkulu bir takım inşa edebilecek mi diye bekliyor insanlar. “

“YILDIRIM ÖNEMLİ İŞLER YAPTI”

“Aziz Yıldırım basketbol ve voleybolda önemli işler yaptı. Basketbolda Fenerbahçe, Avrupa’nın en önemli takımlarından.”

“TABLO FARKLI OLABİLİRDİ”

“Son yıllarda futbolda bir düşüş vardı ama Aziz beye en çok oy kaybettiren, kavga ortamından sıyrılamaması oldu. Medya ile, diğer kulüplerle, hatta kendi taraftarları ile daha barışık olabilseydi, tablo farklı olabilirdi.”

“SAYGI DUYACAKSINIZ”

Saygı görmek isterseniz, saygı duyacaksınız diye bir laf vardır, bu doğrudur ama Aziz Yıldırım’ın da Fenerbahçe’ye hizmetlerini göz ardı etmeyelim. Hayırlı olsun Türk futboluna.

DENİZLİ: “ÇABUK SİNİRLENEN BİRİ”

Mustafa Denizli: “Türk futbolu ve Fenerbahçe değişik profilli bir başkan görecek. Ali Koç, eğitimi iyi, kibar, disiplinli ama çok çabuk sinirlenen biri. Kongre öncesindeki durum da ibreyi Ali Koç’a çevirmişti. Oy kullanan sayısı arttıkça Aziz Yıldırım’ın lehine oldu.”

Cubuklu mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde