Arsene Wenger iddiası!

0
192
views

Fenerbahçemizde sportif direktörün ardından sıra takımın yeni hocasına gelecek. Fenerbahçeli taraftarların hayallerini süsleyen isimlerden biri Arsene Wenger. 68 yaşındaki teknik adam, 22 yıllık Arsenal macerasına bu sezon noktayı koydu.

Bir süre dinlenmesi bekleniyordu ancak Wenger yaptığı son açıklamada, “Şimdiden futbolu özledim. Fazla ayrı kalabileceğimi sanmıyorum” ifadelerini kullandı. Fransız hoca konusunda en büyük koz Damien Comolli olacak. İkili, 1996-2003 yılları arasında Arsenal’de 7 sene birlikte görev yapmıştı.

REAL MADRID DE İSTİYOR

Wenger’in adı Real Madrid ile anılıyor. İspanyol devinin başka bir teknik adamla anlaşması halinde, 68 yaşındaki çalıştırıcı Fenerbahçe’yi tercih edebilir. Yaşı ilerlemesine rağmen uzun soluklu bir projede yer almak isteyen Wenger için Sarı- Lacivertliler’in yeniden yapılanmasının mimarı olmak, ilginç bir seçenek olabilir.

Fransız teknik adam, geçtiğimiz hafta tatil için Bodrum’u seçmiş, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve Fenerbahçe’nin eski başkanı Ali Şen ile bir araya gelmişti

Cubuklu mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde