Zeljko Obradovic: ”Burada çok mutluyum…”

0
222
views
Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic, BeIn Sports Haber’e verdiği röportajda açıklamalarda bulundu. 

İşte Obradovic’in açıklamaları; 

”SAYGI EN ÖNEMLİ ŞEY”

Maçı izleyen insanların gördüğü tepkilerim elimden gelenin en iyisini yapmak için. Hepsi onları ne kadar sevdiğimi, koruduğumu ve her koşulda onlarla olduğumu biliyor. Bir şeylere saygı duyabilmeyi öğrenmeliyiz. Saygı en önemli şey. Küçük problemler daha sonra büyüyebiliyor. Eğer anında tepki vermezseniz, farklı olabiliyor. 

”BASKETBOLA ARA VERDİĞİM 1 YIL ÇOK EĞLENMİŞTİM”

 
Hayatta sadece yakın gelecekle ilgili düşünme şansınız olur. Burada zihninizin arkasında yapmayı istediğiniz düşünceler vardır. 10 yıl sonrasını düşünmek imkansız. Biliyorum ki bir gün uyanacağım ve bu yeterli diyeceğim. Basketbola başlamamdan 20 sene sonra ara vermeye karar verdim. Basketbola ara verdiğim 1 yıl benim için güzeldi. Çok eğlenmiştim. Televizyondan bile çok maç izledim. Rahatlama ve normalde görüşmek için zamanım olmadığı insanlarla görüştüm. 

”KENDİMDEN BİR ŞEY DEĞİŞTİRSEYDİM…”

 
Kendim hakkında bir şeyi değiştirebilseydim, bazen aşırı tepki vermemek olurdu. Eğer zamanda yolculuk yapabilseydim, sevdiğim insanlarla birlikte olduğum bir ana giderdim. İlk olarak şimdiye kadar pek çok kez söylediğim gibi, bir şeyi tekrar etmem gerekiyor. Burada çok mutluyum. Eğer iç huzurunuz yoksa spordan, hele ki basketboldan bahsedemezsiniz. Gurur duyduğum şey, tüm oyuncularımla bunca yıl sonra bile harika ilişkilerim olması. Hepsi hala arkadaşım, her konuştuğumuzda mutlu oluyorum.

”SIRBİSTAN’I ÇOK ÖZLÜYORUM”

 
Sırbistan’ı çok özlüyorum. Belgrad’daki maç öncesi sordular, çok iyiyim dedim oysa sadece 5 gün geçirebildim Belgrad’da. Neredeyse 25 yıldır ülkemden uzaktayım ve sezon bitince aklıma ülkeme dönüp, ilk iş memleketimde annemi görmek geliyor. Tabii ki evimi çok özlüyorum. Futbolda teknik direktörlük yapabileceğimi sanmıyorum. Melih ile çok özel bir ilişkimiz var. Her oyuncum onlarla ne zaman ve neden konuştuğumu biliyorlar. Melih’le ilişkimiz çok özel ve bundan gurur duyuyorum.
 
 

Cubuklu mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde