Aykut Kocaman: “Burası bizim yuvamız”

0
223
views

Fenerbahçe’de teknik direktör için yönetimin vereceği karar beklenirken, ‘göreve devam etme’ olasılığı beliren Aykut Kocaman, başkan Ali Koç’la yaptığı görüşmenin detaylarını Fotomaç Gazetesi’ne anlattı.

Kocaman, görüşmenin gayet olumlu bir havada geçtiğini belirterek, şunları söyledi:

“Ali beyle (Koç) beraber oturduk, iki Fenerbahçeli karşılıklı konuştuk. Derdimizi, sıkıntımızı anlattık.

ALINACAK HER KARAR KABULÜMDÜR

Takımı, neler yapılması gerektiğini, transferde nerelere ihtiyaç var onları söyledik. Çok pozitif bir konuşma oldu. Ali bey de gayet pozitifti. Ben artık haber bekliyorum. Ya ‘Gel devam et’ diyecekler ya da teşekkür edecekler. Her iki durum da benim kabulümdür. Sonuçta yeni seçilmiş bir yönetim var. Kiminle isterlerse onunla çalışmak hakları. Ali bey zaten kulübü çok iyi biliyor, her şeye çok hakim.”

FENERBAHÇE YUVAMIZ

Fenerbahçe ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Aykut Kocaman, “Alınacak her karara saygılıyım. Ben sonuçta Fenerbahçeliyim. Burası bizim yuvamız. Hayatımın hangi döneminde olursa olsun, nerede olursam olayım her zaman bu kulübe hizmete hazırım” diye konuştu.

COMOLLİ HAYRAN KALDI

Aykut Kocaman, sportif direktör Damien Comolli’nin Samandıra’da yer alan antrenman tesisleri ile idmanlarda kullandıkları aletler ve sistemlere hayran kaldığını da söyledi.

Kocaman, “Kendisi tesisleri görmek istediğini belirtmiş. Geldi, arkadaşlarımızla birlikte Samandıra’yı gezdirdik. Gördüklerinden oldukça etkilendi. Bu kadarını beklemediğini söyledi. Tesislerin, idmanlarda kullandığımız aletlerin ve sistemlerin Avrupa standartlarının bile üzerinde olduğunu vurguladı” ifadelerini kullandı.

FİKİRLERİ ÖRTÜŞÜYOR

Comolli’nin Aykut Kocaman ile yaptığı görüşmede, takımla ilgili sunduğa rapordan, gelecek planlarından ve transfer önerilerinden etkilendiği belirtiliyor.

Kocaman’ın Ligue 1’i yakından takip etmesi ve oyuncu tercihlerini genellikle Fransa’dan yapmasının da bunda etkili olduğu öğrenildi.

Cubuklu mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde