Comolli yoğun mesai harcıyor!

0
142
views

Fenerbahçemizde teknik direktörlük koltuğu için, birçok isim ortaya atılırken, yeni yönetim tam gaz görüşmelerini sürdürüyor…

Sportif direktör Comolli, yarın basın önünde yapılacak imza töreninde gazetecilerin kendisine soracağı ilk sorunun teknik direktör olacağını biliyor. Bu nedenle sorulara somut bir cevap vermek isteyen Fransız futbol adamı, ismi netleştirmek konusunda ısrarcı. Comolli öncelikli olarak boşta olan isimlerle masaya oturuyor. Son olarak sezonu West Ham’da tamamlayan David Moyes ismi öne çıktı.

TARAFTAR ANKETLERİNDE MOYES’A GÜVEN YOK
İskoç çalıştırıcının kardeşi ve menajeri olan Kenny Moyes iki gün önce yaptığı açıklamada, “Fenerbahçe’de çalışmaktan büyük gurur duyarız. David, Türkiye Ligi’ni yakından takip ediyor” demişti. Ancak sarı-lacivertli taraftarlar bu isme pek sıcak bakmıyor. Sosyal medyada yapılan anketlerde taraftarın yüzde 63’ü, 55 yaşındaki hocanın takıma uygun olmadığı yönünde görüş bildirdi. Yüzde 15’i ‘Evet’ derken yüzde 22’si kararsız kaldı.

BUVAC’TAKİ ENDİŞE HEP İKİNCİ ADAM OLMASI
Zeljko Buvac isminde ise en büyük endişe, Bosnalı hocanın bugüne kadar hep ikinci adam olarak çalışması. 56 yaşındaki Buvac 17 yıl boyunca Jürgen Klopp’un yardımcılığını yaptı. Camiada “Evet ikinci adam olarak çok başarılı ancak tek sorumlu olduğunda ne yapacağını bilmiyoruz” görüşü hakim. Fenerbahçe taraftarı heyecanla yeni hocanın kim olacağını beklerken, sarı-lacivertli camiayı şampiyon yapan Ersun Yanal ve halen kulüple bir yıllık sözleşmesi olan Aykut Kocaman da yerli isimler olarak listede bulunuyor.

Cubuklu mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde