Mehmet Demirkol’dan flaş yorumlar!

0
134
views

Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol, beIN Sports’ta Fenerbahçemiz’in gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu. 

Son olarak Ali Koç Başkanımızın, bilgi sızdırdığı, veri sildiği ve Cocu’ya dair ağır ithamlarda buluduğunu söylediği isimlere dair konuştu ve aynı zamanda Aatıf’ın açıklamasını da yorumladı. 

İşte o açıklama;

“ALİ KOÇ HAKLI GALİBA, KRİMİNAL BİR DURUM”

“Bana böyle bir suçlama yapılıyorsa, başkandan randevu falan almam. Hakimden alırım. Kendimi Fenerbahçe’den gönderilen 3 antrenörün yerine koyuyorum. Böyle bir durumda, ”Patron bir konuşalım” denir mi? Birisi sana, ”Suç işledin, ajanlık yaptın. Hainlik yapıyorsun” diyor. Sen de, “Açıklayayım” mı diyeceksin? Emin değildim ama… Ali Koç haklı galiba. Yine de ortada kriminal bir durum var. Zamanla gerçek ortaya çıkacak. Antrenörler, kendi açılarından iftiraya uğramışlarsa başkandan randevu almak istemeleri enteresan.”

KALİTENİN DÜŞÜK OLDUĞU DOĞRU, AATIF OYNUYORSA DÜŞÜKTÜR

“Fenerbahçe’de kalitenin düşük olduğu doğru. Aatif oynayabiliyorsa kalite düşmüştür. Bu bir performans ihtiyacı. Rakip analizleri doğru yapılıyor mu? Yapılmıyor. Kaleci departmanı performansı iyi mi? Değil. Kaleci antrenörün de gönderilmesinde sakınca yoktur. Dünya çapında bir antrenör, çok iyi bir insan. Eee? Performans veriyor mu? Vermiyor. Volkan baş aşağı gidiyor. Dünyanın en iyi oyuncusu Messi’dir. Ama Modric en iyi ödülünü alabiliyor. Bu bir performans meselesidir.”

Cubuklu mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde