Samandıra’nın havası değişti

0
140
views

Ali Koç’un geçtiğimiz hafta çarşamba günü yaptığı basın toplantısı, Fenerbahçe Futbol Takımı için milat oldu. Volkan Demirel, Aatif ve Dirar’ın kadro dışı bırakılma, 3 antrenörün ise görevine son verilme gerekçeleri başkan tarafından kamuoyuyla paylaşıldı. Ali Koç, takım içinde gruplaşmalar olduğuna dikkat çekip bunun için önlemler alınacağını söyledi. Fanatik Gazetesi’nden Yusuf Dursun’un haberine göre Samandıra’da dünden itibaren yeni bir sayfa açıldı.

TEK TEK SOHBET

Futbolcular, perşembe günkü İstanbulspor maçının ardından verilen 3 günlük iznin tadını çıkarttı. Dün yeniden tesislerde bir araya gelen oyuncular, Phillip Cocu ve Damien Comolli tarafından son derece sıcak bir şekilde karşılandı. İkili, futbolculara “Hoşgeldiniz” deyip bir süre sohbet etti. Ardından Hollandalı çalıştırıcı, gruplaşmayı önlemek ve takım içerisindeki birlik ve beraberliğin artırılmasını sağlamak adına Samandıra’da uygulanacak yeni kuralları öğrencilerine kısa bir şekilde anlattı.

KAPSAMLI TOPLANTI

Milli takımlardaki futbolcuların da dönmesinin ardından daha kapsamlı bir toplantı düzenlenecek. Başkan ve yöneticilerin de katılacağı bu toplantıda detaylı açıklamalar yapılacak. Ancak Phillip Cocu, dün yaptığı kısa konuşmadan hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağının altını çizdi. Bundan sonra tesislerde idman sonrası yapılacak aktivitelere ve dil kurslarına herkesin katılmasının zorunlu olduğunun bilgisini verdi. Dünkü antrenmanla birlikte bu kurallar yürürlüğe girdi.

Cubuklu mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde