Cocu’nun Benzia kararı!

0
154
views

Fenerbahçemiz’in UEFA Avrupa Ligi D Grubu 3. maçında karşı karşıya geldiği Anderlecht maçının ilk 11’inde Benzia’da yer aldı.

Hollandalı teknik adam, son olarak oynanılan Sivasspor ve Başakşehir karşılaşmalarında yıldız orta sahaya yer vermemişti.

CEZA SAHASINA GİRMİYOR DEMİŞTİ

Cocu, son zamanlarda Cezayirli yıldıza yer vermemesiyle ilgili “Ceza sahasına girmiyor” yorumunda bulunurken, “Maçın önemi net, kazanmak zorundayız. Rakip defansif oynayacaktır. Sahada iyi pozisyon almalıyız. Bu yüzden birkaç değişiklik yaptım. Hücum hattında etkili olmalıyız. Benzia’nın bir sakatlığı yok. Her an onu da kullanabiliriz maçta. Ama bizim başlangıçta ceza sahasına giren oyunculara ihtiyacımız var. Böyle bir tercihi bu yüzden verdim. Eğer yaratıcı oyuncuya ihtiyacımız olursa onu oyuna sürebilirim.” demişti.

AYEW KESİK YEDİ
Hollandalı teknik adamın kadronun vazgeçilmezleri arasında gördüğü Ganalı yıldızımız Andre Ayew, Anderlecht karşısında ilk 11’de yok. Öte yandan son olarak oynanılan Sivasspor mücadelesinde eleştiri oklarının hedefinde olan Reyes, ilk 11’de kendine yer buldu.

Cubuklu mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde