“Sorumlusu Fatih Terim!”

0
158
views
Sinan Engin, Galatasaray ile Fenerbahçe’nin 2-2 berabere kaldığı karşılaşmayı değerlendirdi.

DÜNYA DERBİSİ DEĞİL

Üst düzey bir derbi olmadı. Dünya derbisi falan da değil. Bizim dünyamızın derbisi. Maç bitiyor, oyuncular birbirini kovalıyor. Hepiniz ceza alacaksınız.

DAHA VAHİM OLURDU

Fatih Terim, tacı vermediler diyor. Maç taçla mı gitti yani. Fenerbahçe burada 3-2 kazansaydı, çok daha vahim olaylar olurmuş.

SORUMLUSU FATİH HOCA

Hasan Şaş bu neyin kini? Bu maç berabere bitse ne olacak? Nasıl teknik direktör olacaksın sen? Bunların sorumlusu sensin Fatih hoca. Bu hayatta yenmek ve yenilmek var. Kayıpları da hazmetmelisiniz.

SENİN TAKIMIN YENİLMEYECEK Mİ?

Fatih hoca senin takımın hiç yenilmeyecek mi? Ne yaptı hakem sana. Senin teknik ekibin bir futbolcuya saldıramazlar. Yarın senin ekibine bir saldırı olursa bunu söylerim. Birazcık kontrol edeceksin.

CANINI ZOR KURTARDI

Jailson vurdu hakem onu atar, Belhanda’yı da atar. Jailson canını zor kurtardı. Hasan Şaş resmen bir boğa gibi, sarı-lacivertli birini arıyor. İnanılır gibi değil.

ANORMAL HATA GÖRMEDİM

Çok derbi seyrettik. Bariz hakem hataları oldu. Bugün bakıyorum. Yok maçtan önce taçmış, yok penaltıymış. Maç 2-0 gidiyordu. Daha çok bariz hataların olduğu maç gördüm. Bugünkü maçta anormal bir hata görmedim.

BAHANE ARAMAYALIM

Bahane aramayalım arkadaşlar. Şapkayı önümüze koyalım. İki takım da iyi değil. Galatasaray 2-0 öne geçince rahatladı. savunma kötü olduğu için de Fenerbahçe 2-2 yaptı. Olay budur.

YAZIK DEĞİL Mİ?

Bu tip saldırılara göz yumulusa, faturayı camialar öder. Şimdi futbolcular bir sürü ceza alacak. Belki Fatih Terim de ceza alacak. Yarışta büyük yara alacaklar. Yazık değil mi?

EKİBİNİ HAZIRLAMALISIN

Fatih hocam, mağlubiyetler de vardır. Ekibini bunlara hazırlamalısın. Ezeli rakibinle berabere kaldın, gayet normal.

FUTBOLCUYA SALDIRAMAZLAR

Fatih hoca sen biliyorsun bu teknik heyeti. Bastırarak, küstürerek derbilerde maç kazanılmaz. Senin teknik ekibin bir futbolcuya saldıramazlar. Yarın senin ekibine bir saldırı olursa bunu söylerim. Birazcık kontrol edeceksin.

RESMEN BOĞA GİBİ

Jailson vurdu hakem onu atar, Belhanda’yı da atar. Jailson canını zor kurtardı. Hasan Şaş resmen bir boğa gibi, sarı-lacivertli birini arıyor. İnanılır gibi değil.

RÖVANŞA NASIL GİDECEKSİN?

Sevgili Hasan Şaş, Fenerbahçe rövanşına nasıl gideceksin? Şimdi seni nasıl koruyacağız. Teknik heyet senin futbolcuna saldırır, bunu da tasvip etmiyorum.

HAKEMİ KORUMAKTAN SÖZ EDİYOR

Fatih Terim’e bakıyorsun, 1 hafta önce hakemi korumaktan söz ediyor. Kaybettiğin zaman olmuyor. Bir hakem hatasında bazı kulüpler hakeme saldırmak zorunda mı? Hakemin canı sağ olsun demeyecek miyiz? Küçük dünyamızın derbisi. Türkiye’nin en büyük derbisi de bu.

Cubuklu mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde