Tribünden acı haber!

0
170
views

Süper Lig’in 11. haftasında oynanılan Galatasaray – Fenerbahçe derbisi öncesi sarı-lacivertlilere acı haber geldi.

Galatasaray Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde yer alan Fenerbahçe taraftarlarından Unifeb’li olduğu söylenilen bir taraftarın kalbi durdu.

Genç Fenerbahçeliler tribün grubundan yapılan açıklama şu şekilde;

1907 Unifeb üyesi bir kardeşimiz Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde deplasmanında geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmiştir, Kardeşimize Allah’tan rahmet, başta ailesi olmak üzere, 1907 Ünifeb ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.

Fenerbahçemizden başsağlığı mesajı;

Fenerbahçemizin, Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde oynayacağı maç için stada gelen bir taraftarımızın, kalp krizi geçirerek vefat ettiğini eşsiz bir üzüntü ile öğrendik.

Taraftarımıza Allah’tan rahmet; değerli ailesine ve camiamıza başsağlığı diliyoruz.

Galatasaray’dan başsağlığı mesajı;

Maç öncesinde bir Fenerbahçe taraftarının fenalaşıp hastaneye kaldırıldığının ve tüm müdahelelere rağmen yaşamını yitirdiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Camia olarak, Fenerbahçe camiasına ve yaşamını yitiren taraftarın ailesine başsağlığı dileriz.

Beşiktaş’tan başsağlığı mesajı;

Galatasaray – Fenerbahçe maçını izlemek üzere Ali Sami Yen Spor Kompleksi  Ali Sami Yen Spor Kompleksi’ne giden bir Fenerbahçe taraftarının kalp krizi geçirerek vefat ettiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Merhuma Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve Fenerbahçe camiasına başsağlığı dileriz.

Cubuklu mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde