Samandıra, Koeman’dan memnun!

0
140
views

 Fenerbahçe’de Cocu sonrası takımın başına geçen Erwin Koeman, 29 Ekim’de başladığı görevinde henüz 1 ayı doldurmamış olmasına rağmen Samandıra’daki herkese kendini kabul ettirdi. Cocu ile Koeman arasındaki farkı sorduğumuzda Samandıra sakinleri aynı cevabı veriyor.

Cocu’nun bir futbolcu hata yaptığında suskun kaldığına işaret eden futbolcular, “Böyle bir durumda Cocu susup bekliyor, yönetimin adım atmasını istiyordu. Koeman ise tam tersi, konuyu kimseye taşımadan cezayı kendisi kesiyor” dediler.

SAMANDIRA’DA HERKESE EŞİT MESAFEDE DURUYOR

Herkese eşit mesafede olduğu belirtilen Koeman için “Biri hata yaptığında direkt olarak yüzüne söylüyor, konu orada kapanıyor. Böyle açık sözlü olmasıyla herkes ona güvenmeye ve saygı duymaya başladı” şeklinde yorumlar yapılıyor. Koeman, görüntü olarak ilginç bir profil çiziyor. En büyük özelliği, tesislerde sürekli elinde meşhur taktik tahtasıyla gezmesi! Takımın taktiğiyle ilgili futbolcular dahil herkesle fikir alışverişinde bulunmayı seviyor. Bunun yanı sıra, Hollanda’daki Türk arkadaşlarının alıştırdığı demleme çay, Koeman’ın İstanbul’da da en büyük tutkusu olmaya devam ediyor.

EN İYİ ADAMI VALBUENA

Fenerbahçe’de Cocu’nun gönderildiği Ankaragücü maçının ardından suskun, asık yüzlü Valbuena gitti, hırslı ve güler yüzlü Valbuena geldi. Bu değişimde ana faktör olarak Koeman gösteriliyor. Koeman’ın Valbuena ile sık sık bire bir görüşmeler yaptığı ve oyuncusuna öz güven aşıladığı belirtiliyor.

Cubuklu mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde