“5 senede 3 şampiyonluk gelecek”

0
167
views

Sarı lacivertlilerin en yakından nabzını tutan Ahmet Ercanlar, Haber Global’deki Kontra programında Fenerbahçe için flaş şampiyonluk iddiasında da bulunurken, ezeli rakip Galatasaray için de şunları söyledi…

“Aziz Yıldırım başkanlığı sürecinde tam 1676 gün ceza almış. 4,5 yıl eder bu. 1 sene de cezaevinde yattı. Başkanlığının 5,5 senesinde tribünde olamamış.”

– 521 bin 500 lira da para cezası almış. Hepsini kendi cebinden ödedi. Her zaman Fenerasyon Fenerasyon deniyor, Fenerbahçe’nin kollandığı iddia ediliyor ama hep cezaları Fenerbahçe almış. Bu tamamen algı yönetimi.

– Tolgay Arslan da Ozan Tufan da çok değerli oyuncular. Bence böyle bir takas olursa iki oyuncu da yeni takımında çok başarılı olur. Artık kulüpler kendi aralarında transfer yapmaya daha sıcak olmalı.

– İddia ediyorum. Fenerbahçe önümüzdeki 5 senede, 3 şampiyonluk alacak. Rakiplerin durumuna da bakıyorum. Fenerbahçe’nin yapılanmasına da bakıyorum.

– Comolli’nin çok doğru hamleleri var. Eğer çok büyük bir şey olmazsa Fenerbahçe 5 senede 3 şampiyonluk yaşar.

– 6-0’lık ağır Fenerbahçe hezimeti, Galatasaray’ın psikozu. Zaten Mustafa Cengiz de itiraf etmiş oldu. Ben aslında bu durumlarla eğleniyorum.

– Galatasaray 2012’deki o gün Fenerbahçe’nin stadında kupayı kaldırmamalıydı. Dışarıda insanlar ölüyordu. Hatırlayın o günü. Ali Koç sahaya girdi.

– Taraftar başlatmadı olayları. Helikopterle gaz sıkıldı. Maç bitiminde çevik kuvvet hiçbir şey yokken sahaya girdi. Galatasaraylı futbolcuların etrafı sarıldı. Sonra tribüne müdahale edildi.

– Olaylar öyle başladı. Fenerbahçe’ye bir operasyondu bu. İnsanlar stat içinde ve dışında zarar gördü yok yere. Burada insanlık biraz unutuldu. İnsanlık mı kupa mı, hangisi daha değerli?

“2012’de Galatasaray Kadıköy’de kupayı kaldırmamalıydı!”

Cubuklu mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde