Ekici, gözünü Trabzon’a dikti!

0
148
views

Milli aranın en fazla yaradığı oyuncu Mehmet Ekici oldu. Yıldız futbolcu, bu süreçte güç depoladı. Ekici, arkadaşlarıyla arasındaki açığı kapatmak için ekstra çalışmalar yaptı.

Dün de takımla birlikte antrenman yapan gurbetçi futbolcu, Trabzonspor maçının kadrosunda yerini alacak. Sivas karşısında sonradan oyuna girip 17 dakika sonra sakatlanan Mehmet Ekici, formasına kavuşmak için sabırsızlanıyor.

Başarılı futbolcu, Sabah Gazetesi’ne sakatlıkların bir türlü yakasını bırakmadığından dert yanarken, “F.Bahçe’ye katkı vermek istiyorum, tam iyi bir performans sergiliyorum, sakatlık yaşıyorum. Sakatlıklar nedeniyle beklenen katkıyı sağlayamadım. Yaşadığım sakatlıklar mental olarak beni yıprattı. Ama bunlar da geçecek. İnşallah Trabzonspor maçında sahalara döneceğim” diye konuştu.

ACI ÇEKMEDEN HEDEFE ULAŞAMAZSINIZ

Her zamankinden daha iyi şekilde dönmeyi hedeflediğini belirten Ekici, “Acı çekmeden ve çalışmadan hedefinize ulaşamazsınız. Her zaman tek hedefim Fenerbahçe’ye performansımla yardımcı olmak ve sahada en iyi performansımı sergilemek” ifadelerini kullandı.

Cubuklu mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde