Koeman, takımı motive ediyor!

0
122
views
Vatandaşı Phillip Cocu’nun bıraktığı enkazı toparlama yolunda önemli işler başaran Erwin Koeman, Trabzonspor deplasmanından da zaferle dönerek Fenerbahçe’yi ileri taşımakta kararlı. Üç günlük izinde dahi,  zorlu maça yönelik çalışmalarını sürdüren tecrübeli teknik adam, tüm hesaplarını üç puan üzerinde yapıyor. Bugün itibarıyla yeniden mesaiye başlayacak olan sarı-lacivertlilerde moraller yerinde.

Koeman’ın tek sıkıntısı ise millî takımlara giden çok sayıda oyuncunun yanı sıra dört de sakat sebebiyle kısıtlı bir kadroyla çalışmak. Şartlar ne olursa olsun, Trabzon’dan galibiyetle ayrılmaları gerektiğini belirten Hollandalı teknik adam “Üç maçlık kısa serüvenimizde iyi sonuçlar aldık. Camianın morali yükseldi. Ancak bunun devamını getirmemiz şart” dedi.

SAVAŞMAMIZ GEREK

Sezon başından beri çok ciddi kayıplar yaşadıklarının altını çizen Erwin Koeman “Öz güven kazandık. Ancak henüz bir şey başarmış değiliz. Galibiyet serisini geliştirerek Fenerbahçe’yi layık olduğu yere taşımak zorundayız” ifadesinde bulundu. İyi bir hava yakaladıklarını dile getiren Hollandalı “Güçlü bir rakiple, deplasmanda karşılaşacağız. Alacağımız bir galibiyet bize üç puandan çok fazlasını kazandıracaktır. Aksi bir sonucu düşünmek dahi istemiyoruz. Amacımıza ulaşmak için takım olarak savaşmalıyız” dedi. 

Trabzonspor’un da sıkıntılı bir süreçten geçtiğine dikkat çeken Koeman “Dersini iyi çalışan, daha az hata yapan istediğini alacaktır” diye konuştu.Cubuklu mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde