İşte görüşülen teknik adam!

0
140
views

Phillip Cocu ile yollarını ayırdıktan sonra yardımcısı Erwin Koeman ile yoluna devam eden Fenerbahçe için Kolombiya basınında sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

Sarı-lacivertlilerin, Cocu’nun ayrılığının ardından Kolombiya Mİlli Takımı’nın eski teknik direktörü Jose Pekerman ile görüştüğü kaydedildi.

ALDIĞI TEKLİFLERİ KABUL ETMEDİ

Milli takım görevinden ayrıldıktan sonra Sporting ile birlikte Arabistan’dan ve Güney Kore’den teklif aldığı belirtilen 69 yaşındaki teknik adamın, yapılan teklife olumsuz yanıt verdiği belirtildi.

Pekerman’a son olarak Meksika Milli Takımı’ndan teklif geldiği ve deneyimli hocanın da karar vermenin eşiğinde olduğu ifade edildi.

Pekerman’ın tekrar göreve dönmeye istekli olduğu ve kariyerinin bu aşamasında paradan çok, sportif projeye de önem verdiği vurgulandı.

COMOLLI: “KOEMAN İLE DEVAM EDECEĞİZ”

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Koeman ile yola devam edeceklerini açıklamıştı.

Comolli açıklamasında, “Erwin Koeman’la net bir şekilde konuştuk. Takımı yönetmesini istediğimiz kişinin kendisi olduğunu, doğru kişinin o olduğunu söyledik. Performansı ve yaklaşımı pozitifti. Devam etmek istediğimiz isim o” ifadelerini kullanmıştı.

Cubuklu mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde