Moses, Fener kararını verdi!

0
152
views

Transfer çalışmalarına devam eden Fenerbahçemiz’ye gündemindüst sıralarda yer alan Chelsea’nin Nijeryalı yıldız Victor Moses’tan olumsuz yanıt geldi.

Nijerya basınında yer alan haberlere göre Fenerbahçemiz’in kiralama konusunda Chelsea ile anlaştığı 28 yaşındaki oyuncu, İngiltere’den ayrılmak istemediği için Fenerbahçemiz’in teklifini kabul etmedi ve “önce diğer teklifleri görmeme izin verin” cevabını verdi.

İngiltere Premier Lig’den Crystal Palace, Huddersfield, Fulham ve Cardiff City’nin de kiralama tekliflerinde bulunduğu tecrübeli oyuncunun, bu takımlardn birine girmeyi kabul ettiği kaydedildi.

6 AYLIĞINA BEDELİ; 4 MİLYON EURO!

Öte yandan oyuncunun 6 aylığına kiralanmasının bedelinin maaşı ile birlikte 4 milyon euroyu bulduğu ve Fenerbahçemiz’in bu rakamı ödemeye hazır olduğu vurgulandı.

Sarri ile süre bulamayan Nijeryalı oyuncunun İngiltere’den bir takımla anlaşamaması durumunda ise bir kez daha Fenerbahçemiz’in gündemine gelebileceği de paylaşıldı.

Bu sezon sadece 6 maçta 176 dakika süre bulabilen 28 yaşındaki kanat oyuncusu, sözleşmesi 2021’de bitecek olmasına rağmen ayrılık kararı aldı.

Cubuklu mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde